Zařízený 2+kk, komplex Sianella, bez poplatku za údržbu, Tankovo

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 9345
48 400 € ≈ 1 178 782 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/4
Moře 5 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vaší pozornosti prostorný 2+kk, celková plocha činí 74m2, situován v prvním podlaží ze čtyř pater v komplexu Sianella v Tankovo u Slunečního pobřeží, Bulharsko. Dispozice: Kuchyňský kout s obývací částí, ložnice, koupelna s toaletou a prostorná terasa. Vzdálenost od pláže je 5km. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: bazén, relaxační zóna, gril a dobře udržovaná zahrada.
Bez poplatku za údržbu! Skvělá nabídka, doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Obec Tankovo se nachází v jihovýchodním Bulharsku, části obce Nessebar, v regionu Burgas, 4 km severozápadně od střediska Slunečné pobřeží, 8 km severozápadně od historického města Nessebar a 28 km od Burgasu.
Klima je mírné kontinentální, ovlivněné do značné míry Černým mořem, stejně jako proudy vzduchu ze Středozemního moře. Reliéf je většinou plochý a výška se pohybuje mezi 0 a 49 m. Zima je měkká a suchá a léto je horké, ale horský vzduch a mořský vánek osvěžují suché a horké dny a zpříjemňují a chladí noci.
Infrastruktura obce je dobrá a udržovaná, s pohodlným dopravním napojením na osady v této oblasti. Je zde celodenní mateřská škola, škola, komunitní centrum, fotbalový tým jménem Ustrem. Tankovo je zásobováno vodou a elektrifikováno.
Obec je bohatá na přírodní zdroje, což z ní činí velmi atraktivní místo pro odpočinek a investice bulharských a zahraničních občanů - zelené pláně, modrozelená umělá jezera, malé kopce, úchvatný panoramatický výhled na zátoku Slunečného pobřeží.
Produkce vinic a zeleniny je dobře rozvinutá. Chov hospodářských zvířat je typický pro místní zemědělce.
V prosinci je zde oslava hroznové brandy.
Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
74 m2
Užitná plocha
65.12 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
5 km
Lékař
5 km
Kavárna
360 m
Restaurace
4 km
Bar
410 m
Škola/školka
330 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00