Zařízený 2+kk, komplex Stela Polaris, 400m od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9538
Plocha 53 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 400 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi apartmán o rozloze 2+kk, o ploše 53m2, který je situován ve čtvrtém podlaží v komplexu Stela Polaris na Slunečním pobřeží. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Cena je včetně nábytku a vybavení.

Areál je vhodný k celoročnímu bydlení, k dispozici je park se spoustou zeleně a stromů, pohodlný a snadný přístup na pěší promenádu a autobusové zastávky. Pláž je vzdálená asi 5 minut chůze ( 400 metrů). Infrastruktura a občanská vybavenost v komplexu: celoroční údržba; plavecký bazén; relaxační zóna, Kavárna Bar; terénní úpravy; 24h bezpečnost; parkoviště. Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
53 m2
Užitná plocha
46.64 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
560 m
Lékař
1 km
Kavárna
20 m
Restaurace
40 m
Bar
20 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00