Zařízený 2+kk, s vlastním krbem a kousek od vleku, nízký poplatek na údržbu, bytový dům, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6892
54 500 € ≈ 1 348 330 Kč
Plocha 63 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/4
Sjezdovka 500 m
Poplatek za služby 26 € za měsíc
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám zařízený apartmán o rozloze 2+kk a o celkové ploše 63m2, který se nachází ve druhém podlaží bytového domu v Bansko, Bulharsko. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Expozice je jižní. Budova se nachází asi 10 minut chůze od lyžařského vleku a pět minut chůze od centra města. Poplatek za údržbu činí 26€/ měsíc včetně kabelové televize a internetu.

Doporučujeme!

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Bansko je malebné městečko známé svou historií, které se rozkládá na úpatí pohoří Pirin. Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
63 m2
Užitná plocha
55 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
350 m
Lékař
220 m
Kavárna
20 m
Restaurace
20 m
Bar
20 m
Škola/školka
350 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00