Zařízený 2+kk, s výhledem na moře, 50m od pláže, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 7894
89 500 € ≈ 2 213 335 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/5
Moře 50 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vybavený apartmán, o rozloze 2+kk, o velikosti 60m2, situován ve čtvrtém podlaží z pěti pater, v soukromém komplexu s výtahem v Ravda, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa s krásným výhledem na moře. Cena je včetně nábytku a vybavení.

Komplex, ve kterém je apartmán situován má výtah, parkoviště, bar, kavárnu, recepci, 2 bazény s částí pro děti, 24h ostrahu. Vzdálenost od jižní pláže v Ravdě je pouhých 50 metrů. Velký městský park je vzdálený 100 metrů od komplexu, veškerá občanská vybavenost méně než 200 metrů. Apartmán je obzvlášť vhodný k celoročnímu užívání a na pronájem. V blízkosti jsou restaurace, obchod s potravinami a autobusová zastávka. Poplatek na údržbu činí 9 €/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
60 m2
Užitná plocha
52.8 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
1 km
Lékař
160 m
Kavárna
50 m
Restaurace
30 m
Bar
120 m
Škola/školka
70 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00