Zařízený 2+kk s výhledem na moře, skvělý komplex Rich, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 8170
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/7
Moře 50 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti 2+kk s výhledem na moře v dokonalém komplexu! Apartmán je situovaný ve čtvrtém podlaží ze sedmi pater, v elitním, soukromém komplexu na samé pláži, v Nesebar, Bulharsko. Celková plocha činí 64 m2. Dispozice: vstupní hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon s výhledem na moře. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Úžasná investice do nemovitosti v první linii u moře!

Rich 1 je krásný luxusní apartmánový komplex ve městě Nesebar, který se nachází na první linii moře v jedné z nejkrásnějších a nejklidnějších zátok na bulharském pobřeží, v těsné blízkosti písečných dun a zahrady. Komplex má vlastní pláž. Služby a vybavení: soukromá pláž, upravená s osvětlením a krajinářským designem, restaurace s venkovní mořskou terasou, venkovní bazén s dětskou částí, vodní bar, SPA a wellness centrum, jacuzzi, sauna, masáže, fitness centrum, solárium, kulečník, dětský koutek s animátory, podzemní parkoviště, celoroční údržba areálu, 24/7 ostraha a video dohled. Poplatek za údržbu je 12 eur/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
4
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
350 m
Lékař
510 m
Kavárna
50 m
Restaurace
20 m
Bar
110 m
Škola/školka
840 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00