Zařízený 2+kk v centru, bez poplatku za údržbu, Stará Zagora

Stara Zagora, Bulharsko – ID 9857
76 800 € ≈ 1 870 464 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 7/9
Moře 172 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vaší pozornosti prostorný 2+kk o celkové ploše 60m2, který se nachází v sedmém podlaží z devíti pater v bytovém domě v centru Stare Zagory, Bulharsko. Byt sestává ze: vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s toaletou a zaskleného balkónu. Cena včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.
Nemovitost bez poplatku za údržbu!
Byt vhodný k celoročnímu užití i na pronájem!
Stara Zagora je město ve středním Bulharsku. Staví tu pravidelné autobusy ze Sofie do Burgasu přes Plovdiv, takže je velmi dobře dostupná. Stara Zagora (bulharsky Стара Загора) je důležité ekonomické centrum Starozagorské oblasti. Nachází se ve středu země, žije zde 154 tisíc obyvatel. Výchozí místo pro návštěvu Sredne gory nebo přestup na spoj do Údolí růží. “Staré město za horami“, tak se také nazývá Stara Zagora. Právě tady najdete jeden z nejúžasnějších archeologických pokladů Bulharska, 7 500 let stará neolitická obydlí.
Stara Zagora leží pod kopcem Kalnazanbaur (672 m) na říčce Bedečka. Po dálnici A1, která vede jižně od ní, se během 90 minut dostanete do Burgasu a opačným směrem za dvě hodiny až do Sofie. Město má příjemnou atmosférou. V centru je veliká pěší zóna. Ulice jsou přísně pravoúhlé ještě od římských dob. Římský původ prozrazuje i jedna z hlavních atrakcí, což jsou zbytky římského amfiteátru. K hlavním starogorským magnetům patří kromě neolitických památek také zbytky římských lázní a amfiteátru, thrácké hrobky, zoopark Ajazmoto či umělecká galerie. Další zajímavostí je stará mešita předělaná na muzeum náboženství.
Ve Stare Zagoře jsou hezké parky.
Severně a severozápadně od Staré Zagory je pohoří Sredna gora. Něco jako česká Vysočina.
Starozagorski Bani
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Team MNM
Tuto nabídku si právě prohlíží 1 člověk
Proces nákupu v Bulharsku Služby Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
7
Počet podlaží
9
Dispozice
2+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
52.8 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
10 m
Lékař
140 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
260 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00