Zařízený 3+kk, první linie, úžasný výhled na moře, Primorsko

Primorsko, Bulharsko – ID 6012
390 000 € ≈ 9 492 600 Kč
Plocha 148 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/5
Moře 10 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme luxusní byt o rozloze 3+kk v blízkosti centra a přímo u jižní pláže v butikovém komplexu na nábřeží ve městě Primorsko, Bulharsko. Konkrétní byt 3+kk ovelikosti 148 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží z pěti a má jihovýchodní expozici. Budova je navržena tak, abyste ze všech oken viděli na moře, malebnou pláž, zátoku řeky Ďábelská a vrcholy pohoří Strandža porostlé staletými lesy. Komplex se nachází na jižní pláži, u centrální části města a v těsné blízkosti veškerého vybavení, které Primorsko nabízí. Stavební a dokončovací práce jsou provedeny z materiálů nejvyšší kvality podle evropského standardu, což vytváří pocit luxusu, pohodlí a pohodlného uspořádání. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:
Recepce
Bezpečnostní a kamerový dohled
Plně uzavřený prostor
Plavecký bazén s dětskou částí
Dětské hřiště
Restaurace
Lázně a posilovna
Chill out zóna s barem a vířivkou na střeše komplexu
Podzemní parkoviště
Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.
Apartmány se prodávají zařízené. Budoucí majitelé mají možnost využít služby správy bytů.
Jedinečná nabídka. Doporučujeme!
Naší největší chloubou jsou naši spokojení zákazníci.
Znovu a znovu posilujeme naši prestiž a jistotu a to odborným poradenstvím a sdílením názorů s našimi klienty, kteří dlouhodobě využívají nemovitosti, které úspěšně koupili podle plánu ve slíbeném termínu.
V každém případě, který vedeme, nejenže se o Vás staráme a odborně radíme, ale také přidáváme hodnotu Vašemu životu a přispíváme k zlepšení Vaší ekonomické situace, díky dobrému investování Vašich peněz.
Koupí náš vztah nekončí, ale teprve začíná! Jsme Vaši sousedi a partneři a to nejen po celou dobu vlastnictví Vámi vybraných nemovitostí.
Chraňte své peníze před megainflací tím, že budete moudře investovat do vlastní nemovitosti u moře. Ceny v Bulharsku jsou ZATÍM poloviční ve srovnání s ostatními zeměmi EU.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují. Pro naše klienty zařizujeme pronájem a správa nemovitostí po celém Bulharském pobřeží..
O Primorsku: Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.
Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.
Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
148 m2
Užitná plocha
130 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
100 m
Lékař
170 m
Kavárna
10 m
Restaurace
30 m
Bar
130 m
Škola/školka
280 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00