Zařízený byt na prodej v Sveti Stefan

Sveti Stefan, Černá Hora – ID 7167
350 000 € ≈ 8 645 000 Kč
Plocha 120 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 2/3
Moře 300 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Apartmán o celkové rozloze 120 m2, má tři ložnice, dvě koupelny, samostatné WC,, velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní a krásným výhledem na moře,. Dvě obrovské terasy s výhledem na celý záliv.

Celá nemovitost je obklopena terasami a má 3 samostatné vchody, na jižní a západní straně.

V ceně této nemovitosti je zahrnuto parkoviště.

Město Sveti Stefan patřící k nejluxusnějším letoviskům na černohorském pobřeží leží na jižním konci Budvanského zálivu. Kdysi rybářská vesnice je v současné době nejzajímavějším hotelovým městečkem na východním pobřeží Jadranu. Sveti Stefan působí jako kamenná loď, která narazila na pevninu a zakotvila právě zde. Může se jevit jako ostrov spojený s pevninou jen krátkou úzkou písečnou lavicí, podél které se nacházejí pláže s navezeným růžovým pískem.

Sveti Stefan však není jen starobylé městečko na poloostrově. Jeho novější část se rozrůstá na pevnině, kde stojí mnoho hotelů, penzionů a soukromých ubytovacích zařízení. Na písečné šíji spojující poloostrov s pevninou je krásná pláž z navezeného písku, částečně placená a částečně určená jen pro hotelové hosty. Další příležitosti ke koupání lze nalézt po obou stranách novější části městečka.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
120 m2
Užitná plocha
100 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
5 km
Kavárna
200 m
Restaurace
120 m
Bar
200 m
Škola/školka
90 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00