Zařízený dům 3+kk s vlastním bazénem a prostorným dvorkem, Camposol

Camposol, Španělsko – ID 5817
Plocha 120 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme skvělý třípokojový dům s jednou koupelnou postavený Monsorou. Soukromý bazén a dlážděná terasa. Tato nemovitost se také prodává kompletně zařízená.

Nemovitost je prostorná a má hezký výhled na hory.

Při vstupu do nemovitosti máme světlý a vzdušný otevřený prostor, salonek/jídelnu s klimatizací a žulový snídaňový bar. Plně vybavená kuchyně má řadu moderních nástěnných a spodních skříněk, doplněných žulovými pracovními deskami a vyrobených na velmi vysoké úrovni.

Jsou zde dvě dvoulůžkové ložnice, obě ložnice těží z moderních vestavěných skříní. Rodinná koupelna je vybavena sprchovým koutem se skleněnou zástěnou, wc a moderní umyvadlo.

Na vnější straně pozemku je soukromý bazén a dlážděná terasa v přední a boční části poskytující prostor pro relaxaci a středomořský životní styl nebo stolování pod širým nebem. Schody ze strany nemovitosti, které mají pod sebou úložnou skříň, vedou na velké kachlové solárium/sluneční terasu s úžasným výhledem na hory ze všech stran.

K dispozici je také společný bazén, který lze použít, stejně jako vlastní soukromý bazén a zahrady se spoustou prostoru pro umístění lehátek. Tato nemovitost nenáročná na údržbu by byla krásným trvalým domovem nebo rekreačním domem na slunci nebo velmi atraktivní nabídkou na pronájem.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbeném golfovém hřišti Residential Camposol. Camposol (země slunce) leží v přirozeném, širokém údolí a je obklopen různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou. Camposol těží z 18jamkového golfového hřiště a dvou komerčních center, obě s řadou místních zařízení. Camposol je snadno 15 minut jízdy od pláže Med a přístavu Puerto de Mazarron. Je to 30 minut na letiště Corvera (Murcia) a 1 hodinu do Alicante.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
120 m2
Pozemek
120 m2
Užitná plocha
119 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
118 m2
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
1 km
Restaurace
1 km
Bar
1 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00