Zařízený mezonet 2+kk v blízkosti pláže, parkovací místo, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 6512
86 000 € ≈ 2 170 210 Kč
Plocha 92 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 200 m
Poplatek za služby 5 € za m2/rok
Stav Volné

Nabízíme parádní mezonet o rozloze 2+kk, o velikosti 92m2, situován ve čtvrtém a pátém podlaží v komplexu Nestinarka v Carevo, Bulharsko. Dispozice: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dvě koupelny s toaletami a terasa. Byt vhodný jak k celoročnímu bydlení, tak i na investici. Prodává se kompletně zařízený dle aktuálních fotografií. Byt se nachází v nádherné lokalitě nedaleko pláže Nestinarka ve městě Carevo. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: bazén, relaxační zóna, zahrada a parkování. Poplatek na údržbu činí 5€/m2 ročně.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Carevo je město v jihovýchodním Bulharsku. Leží v Burgaské oblasti, v obštině Carevo, jejímž je sídlem. Je to známé letovisko na jižním bulharském pobřeží Černého moře. Žije zde přes 6 000 obyvatel. Z minulosti je známo pod jménem Mičurin. Město se rozkládá na pobřeží Černého moře, 70 km jihovýchodně od města Burgas. Leží na dvou poloostrovech, přičemž starší část – čtvrť Vasiliko na jihu, leží na stejnojmenném poloostrově, na jehož konci vybíhá mys Kastro. Jižně od města se vypíná hora Papija (502 m n. m.) z pohoří Strandža.

Podnebí ve městě je mírné, přechodného typu, ovlivněné mořem. Průměrná roční teplota je 13,1 °C, úhrn ročních srážek je 655 mm.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
92 m2
Užitná plocha
80 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
130 m
Lékař
2 km
Kavárna
80 m
Restaurace
110 m
Bar
220 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00