Zařízený mezonet s 3+kk s garáží, v blízkosti golfu a moře,

Bojurets, Bulharsko – ID 12922
77 000 € ≈ 1 901 900 Kč
Plocha 189 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 2 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám rekreační mezonet 3+kk o celkové ploše 189,48 m2.

Dispozice prvního patra (přízemí) - Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, chodba, WC, garáž s přístupem z chodby, vnitřní schodiště do druhého patra.

Druhé patro - dvě ložnice, dvě koupelny s WC, šatna, společná terasa pro obě ložnice.

Apartmán se prodává včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií.

Apartmán se nachází jen 2 km chůze od dvou nejkrásnějších pláží v oblasti - Argata Beach a Bendida Beach, které se nacházejí na golfovém hřišti Thracian Rocks. O výši poplatku na údržbu rozhodují všechny vlastníky každý rok na schůze SVJ. Bude upřesněny na dotaz.

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
189 m2
Užitná plocha
166.75 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00