zrekonstruovaný 3+kk, top lokalita, Puerto de Mazarrón, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 10652
125 000 € ≈ 3 111 875 Kč
Plocha 92 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/6
Moře 150 m
Stav Volné

Nabízíme zrekonstruovaný centrální přízemní apartmán s prvotřídním vybavením v pěší vzdáleností od pláže a vybavení.

Tento apartmán má zcela novou dlažbu, koupelna a kuchyně byly plně modernizovány na moderní standard, s hladkými stěnami a dvojitými okny s bezpečnostními mřížemi.

Po vstupu máme pár schodů dolů do velkého otevřeného obývacího pokoje a kuchyně. V apartmánu je předinstalovaná klimatizace a kuchyně je vybavena pracovními plochami ze silestone, snídaňovým barem a zcela novou varnou deskou a digestoří. Vedle kuchyně na chodbě máme dvě velké úložné místnosti, které lze snadno využít jako technická místnost nebo spíž. Z obývacího pokoje máme chodbu, která vede do ložnic a koupelen. Byt prošel rekonstrukcí a má hladké stěny, které mu dodávají moderní vzhled.

Obě ložnice jsou dobré velikosti, prostorné a světlé. Hlavní ložnice je vybavena vestavěnou skříní a má vlastní koupelnu s velkým sprchovým koutem. Prostorná koupelna má moderní stylové provedení.

Další koupelna je také prostorná s velkým sprchovým koutem a má také moderní stylový povrch.

Nemovitost se prodává nezařízená a má předinstalaci pro klimatizaci, okna jsou dvojitá skla, bezpečnostní mříže do oken. Venku je snadné parkování. Poloha je ideální a jen pár minut chůze od pláže, restaurací a veškeré občanské vybavenosti.

Jedná se o vzácnou příležitost získat úžasnou zrekonstruovanou nemovitost, ze které si můžete užívat slunce a pláže jako rekreační dům, trvalé bydlení nebo dokonce jako investici. Vzhledem k blízkosti veškeré občanské vybavenosti a umístění by to mohla být skvělá nemovitost k pronájmu. Domluvte si schůzku ještě dnes.

Zátoka Mazarron je také ideálním prostředím pro milovníky aktivní turistiky zaměřené na vodní sporty s mnoha možnostmi, jako je plachtění, sportovní rybolov nebo potápění.

Mazarron je jednou z tradičních slunných a plážových destinací v regionu Murcia, má více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří panenské pobřeží. Četné pláže v zálivu Mazarron byly oceněny Modrou vlajkou díky kvalitě jejich koupání a služeb.

Pláže Mazarron jsou certifikovány Q za kvalitu pro následující pláže; Pláž Bolnuevo, pláž Castellar, pláž Nares a pláž Rihuete.

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
92 m2
Užitná plocha
90 m2
Obchod
240 m
Lékař
240 m
Kavárna
120 m
Restaurace
30 m
Bar
70 m
Škola/školka
130 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00