Zrekonstruovaný dům s letní kuchyní, v blízkosti Slunečního pobřeží

Gyulovtsa, Bulharsko – ID 10544
91 500 € ≈ 2 320 440 Kč
Plocha 70 m2
Dispozice 3+kk
Moře 16 430 m
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme ke koupi zrekonstruovaný jednopodlažní dům, který se nachází se ve vesnici Gyulovtsa, 16,43 km od pláže na Slunečném pobřeží. Dům nabízí pohodlí, klid a možnost relaxace v krásné přírodě. Dům prošel rekonstrukce, nové podlahy. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice:
obývací pokoj/jídelna, kuchyňský kout, dvě ložnice, koupelna a WC. Na dvorku je postavena letní kuchyně (plocha 30 m2) s grilem. Dům je po rekonstrukci v tradičním bulharském stylu. Dvůr má výměru 730 m2. Dům je ideální volbou pro rodiny, které hledají útulný domov, kde mohou spojit pohodlí a krásu panenské přírody v blízkosti moře a pláže. Prostorný dvůr je ideální pro relaxaci a zábavu. V suterénu domu je sklep. Nemovitost je vhodná jak k celoročnímu bydlení, tak k pronájmu
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Team MNM
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
70 m2
Pozemek
730 m2
Užitná plocha
70 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
72 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
900 m
Lékař
11 km
Kavárna
6 km
Restaurace
140 m
Bar
300 m
Škola/školka
320 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00