Pohled shora na dům u pláže

O nás

Pocházíme ze zemí, které prodáváme a jako odborníci na místní trh Vám zprostředkujeme ty nejlepší nabídky. V našem portfoliu naleznete jednotlivé apartmány i větší projekty. Nabízíme komplexní proklientský přístup a veškerý servis při a po koupi nemovitosti. Pomůžeme vám zpracovat individuální investiční plán na míru. Zaručujeme bezpečnost celého procesu ve všech aspektech, a to podle českých zákonů (jsme české s.r.o). Nenechte si ujít možnost lukrativní investice v pravý čas s nadprůměrným výnosem, v době ve které si v ČR žádnou nemovitost nedovolíte!

Nemovitosti

Zakoupili jsme nemovitost od této společnosti a dobře jsme udělali. Jednali jsme s paní Angelinou, která je skvělá. Vše proběhlo bez problému a hlavně rychle a čestně. Bez rad a pomoci Angeliny, bychom si nevěděli rady, vše zařídila a vždy poradila. Děkujeme moc a všem doporučujeme se obrátit na tuto společnost. Dana a Luboš
Dana a Luboš
Loni v létě jsme na webu mojenemovitostiumore.cz objevili zajímavý apartmán v komplexu Privilege. Naše prvotní obavy rychle rozptylilo profesionální jednání p. Zlatkovského a p. Vasilevy, díky kterým byla během dvou měsíců nemovitost naše. Nyní se již jen těšíme na naši první dovolenou v Bulharsku.
Lenka a Miroslav
Nedivím se, že jsou jednička na trhu. Perfektní služby , úžasné jednání. Díky p.Vasileva jsme i my šťastným vlastníkem apartmánu u moře :-)
Dagmar
Apartmán na horách v Bansku jsme koupili již před rokem a vše proběhlo, i přestože se jedná o nemovitost v cizině, bez problémů. Recenzi jsem se rozhodl vložit proto, že se ukazuje, že heslo kanceláře "prodejem to nekončí" pan Zlatkovski skvěle naplňuje i více než rok po nákupu nemovitosti. Bez jeho pomoci by byla správa náročná. Děkujeme
Radim a Kamila