Garantovaný výnos

Není tajemstvím, že investice do nemovitostí patří mezi nejstabilnější a nejpřínosnější způsoby, jak zhodnotit své finanční prostředky. Avšak, s tolika možnostmi na trhu, je těžké najít to pravé místo, kde byste mohli investovat své peníze s jistotou úspěchu. A to právě nabízíme: nemovitosti s ročním výnosem, který může dosáhnout až 8%.

Naše společnost se věnuje pečlivému výběru nemovitostí, které splňují ty nejpřísnější kritéria pro stabilitu a výnosnost investice. Každá nemovitost, kterou nabízíme, prošla důkladným průzkumem trhu, aby zajistila, že budete mít skvělou příležitost získat stabilní příjem.

Nejenže nabízíme vysoký výnos, ale také zajišťujeme, že vaše investice bude spravována profesionálním týmem, který se postará o veškeré aspekty spojené s nemovitostí. To znamená minimální starosti pro vás a maximální spokojenost.

Investice do nemovitostí není jen o okamžitém zisku. Je to o budování dlouhodobého bohatství a finanční stability pro vás a vaši rodinu. Naše nemovitosti nabízejí dlouhodobou perspektivu růstu hodnoty, a to spolu s atraktivním ročním výnosem, z něhož můžete těžit již teď.

Neotálejte a dejte nám příležitost vám představit naše aktuální nabídky nemovitostí. Jsme přesvědčeni, že naše nabídka vás osloví a přesvědčí o výjimečnosti této investiční příležitosti. Vaše finanční budoucnost je důležitá, a my jsme tady, abychom vám pomohli ji posunout směrem vzhůru.

Neváhejte nás kontaktovat pro další informace a konzultaci. Těšíme se na spolupráci s vámi a na cestě k dosažení vašich finančních cílů.

Garantovaný výnos

Jak to funguje?

01Výběr nemovitosti

Naši odborníci vám budou asistovat při výběru vhodné nemovitosti. Konkrétní nemovitost si můžete vybrat přesně na základě vašich preferencí, jako je lokalita, výše investice nebo požadovaný roční výnos. Máme k dispozici řadu nemovitostí po celém světě.

02Koupě nemovitosti

Jakmile uzavřete kupní smlouvu, stáváte se jediným vlastníkem nemovitosti. Nemovitost nebude z naší strany zatížena žádným zástavním právem ani břemenem. Od této chvíle můžete s nemovitostí disponovat podle svého uvážení.

03Výnosy z nájmu

Po uzavření kupní smlouvy podepíšeme smlouvu o nájmu a poté se o vše postaráme – pravidelně a včas budete dostávat měsíční nájemné na váš účet, bez ohledu na to, zda je byt obsazen nebo ne. Můžete se samozřejmě kdykoliv od smlouvy odstoupit bez jakýchkoli smluvních pokut.

04Správa nemovitosti

Jsme ideálním nájemníkem a zajistíme komplexní péči o nemovitost. Pravidelně kontrolujeme její stav, provádíme opravy a zajišťujeme pravidelnou údržbu. Pokud se objeví problémy jako neplatič, potřeba oprav bytu nebo přepis energií, s námi se o nic nemusíte starat.<br>Všechno za vás vyřídíme.

Garantovaný výnos 7 % doživotně první linie u moře na Kypru
výhled na moře žádaný komplex žádaná lokalita
44 m2
1+kk
1/5
50 m
322 200 € 8 182 269 Kč
Šipka vpravo
Kompletně vybavený hotelový pokoj s prostornou terasou v Llana Beach Resortu, garantovaný výnos
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
47 m2
2+kk
1/2
200 m
150 000 € 3 809 250 Kč
Šipka vpravo
Kompletně vybavený hotelový pokoj s prostornou terasou v Llana Beach Resortu, garantovaný výnos
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
47 m2
2+kk
1/2
200 m
150 000 € 3 809 250 Kč
Šipka vpravo