Reference

Než se rozhodnete pro koupi nemovitosti v zahraničí, nejprve si dobře ověřte, kdo vám obchod zprostředkuje. My pocházíme ze zemí, ze kterých Vám nemovitosti nabízíme, a proto dobře známe místní zákony a dokážeme vám na místě zajistit veškerý servis. Přečtěte si, co klienti říkají o našich službách.

Naše ocenění a certifikáty

Zakoupili jsme nemovitost od této společnosti a dobře jsme udělali. Jednali jsme s paní Angelinou, která je skvělá. Vše proběhlo bez problému a hlavně rychle a čestně. Bez rad a pomoci Angeliny, bychom si nevěděli rady, vše zařídila a vždy poradila. Děkujeme moc a všem doporučujeme se obrátit na tuto společnost. Dana a Luboš
Dana a Luboš
Loni v létě jsme na webu mojenemovitostiumore.cz objevili zajímavý apartmán v komplexu Privilege. Naše prvotní obavy rychle rozptylilo profesionální jednání p. Zlatkovského a p. Vasilevy, díky kterým byla během dvou měsíců nemovitost naše. Nyní se již jen těšíme na naši první dovolenou v Bulharsku.
Lenka a Miroslav
Nedivím se, že jsou jednička na trhu. Perfektní služby , úžasné jednání. Díky p.Vasileva jsme i my šťastným vlastníkem apartmánu u moře :-)
Dagmar
Apartmán na horách v Bansku jsme koupili již před rokem a vše proběhlo, i přestože se jedná o nemovitost v cizině, bez problémů. Recenzi jsem se rozhodl vložit proto, že se ukazuje, že heslo kanceláře "prodejem to nekončí" pan Zlatkovski skvěle naplňuje i více než rok po nákupu nemovitosti. Bez jeho pomoci by byla správa náročná. Děkujeme
Radim a Kamila

Zanechte recenzi

Budeme rádi, když se s ostatními podělíte o zkušenosti s našimi službami. Oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, abychom mohli naše služby udělat ještě lepší.

Pokud máte zájem se s námi potkat, neváhejte se zastavit v naší kanceláři, jsme tu pro vás.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00