Investiční zájezd 23. 03. 2024 - 23. 03. 2025

Prohlídky nemovitostí v Bulharsku

Chtěli byste investovat do nemovitostí v Bulharsku, ale máte s touto zemí málo zkušeností? Máte dotazy a chtěli byste se porozhlédnout po malebném okolí? Chcete prožít pár dnů v blízkosti čirého Černého moře a následně se pak v klidu domova rozhodnout, jestli je investice do nemovitosti v Bulharsku pro vás ta pravá volba? Tak právě vám si dovolujeme nabídnout unikátní příležitost prohlédnout si nemovitosti v Bulharsku.

Důležité informace:

·        Nezávazná návštěva, která Vám zodpoví Vaše otázky.

·        Doba a délka pobytu v Bulharsku závisí pouze na vás. Jsme tu pro vás 24/7. Klient si může veškeré potřebné služby zabezpečit dle vlastního uvážení, s námi absolvuje pouze vlastní prohlídky dle domluvy.

·        Prohlídky s delegatem firmy budou v termínu 23. 03. 2024 - 23. 03. 2025. Zapsat svoji účast mužete na email: info@mojenemovitostumore.cz. Po zápisu Vás bude čekat posezení, na kterém s paní Vasileva nebo s panem Zlatkovskim  proberete Vás zaměř a očekávání od nemovitosti. Následně uhradíte cenu investičního zájezdu. Nemovitosti vybereme spolu již před zájezdem, a to z četné nabídky na naší webové stránce MOJE NEMOVITOST U MORE.CZ.

·        Balíček Bulharsko na zkoušku zahrnuje: prohlídky předem vybraných apartmánů podle Vašeho rozpočtu, 2 noci v Bulharsku v našich apartmánech nebo hotelu, transfer z letiště a zpátky a další dodatečný servis. Cena za osobu od 350 eur. cena je pevná.

·        Pozor! Upozorňujeme vás předem, že letenky si zajišťujete sami nebo s nasi pomocí!

·        Nemovitost můžete vybrat a zarezervovat již na místě, anebo se můžete nerušeně rozhodnout až po návratu v klidu a pohodlí domova, zda je koupě vlastní nemovitosti u moře to pravé pro vás.

·        Upozornění: Jedná se o placenou prohlídku apartmánů s osobním makléřem. Nejedná se o poznávací nebo výletnický zájezd. MOJE NEMOVITOST U MORE.CZ je pouze zprostředkovatel nákupu nemovitosti nejen v Bulharsku.

·        Kdykoliv si můžete rezervovat termín na online prohlídky ZDARMA

 

Co Vás čeká?


1. den

·       Dorazíte vlastními silami na letiště. (Sofie / Varna / Burgas).

 ·        Společně pojedeme do jednoho z našich apartmánů, které spravujeme.

·        Ubytujete se.

·        Volný program (seznámení s okolím).

 

2. den


·        Ráno v 9:00 bude probíhat společná snídaně.

·        Vyrazíme na prohlídky předem vybraných apartmánu.

·        Ukážeme Vám jednotlivé části plážové riviéry a vysvětlíme rozdíly mezi nimi, a to jak z pohledu investiční návratnosti, tak i z pohledu vlastního využívání.

·        Večer Vás čeká společná večeře, kde se můžete těšit na místní gastronomii, která je skutečně výtečná. Uděláme rekapitulaci apartmánů, které jste viděli.

3. den


·        Na společné snídaně si uděláme rekapitulaci apartmánů, které jste viděli první den nebo můžeme dále pokračovat v prohlídkách.

·        Pokud Vám prohlídky apartmánů budou stačit, tak můžete tento den využít k poznávání krás města, popřípadě můžete jet na jednodenní výletu za vnadami Bulharska, a to buď půjčeným autem, nebo díky služeb místní cestovní kanceláří.

4. den


·        Vyzvedneme Vás na Vašem místě ubytování a zabezpečíme odvoz na letiště.

 

Termín letu na prohlídku s jednatelem


23. 03. 2024 - 23. 03. 2025

Letenky najdete na následujícím linku:

SKYSCANNER LETENKY DO BULHARSKO

Přihlášení na investiční zájezd

Bulharsko 23. 3. 2024 - 23. 3. 2025