1+kk, 300 metrů od pláže, komplex Sorrento Sole Mare, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 11983
57 500 € ≈ 1 420 250 Kč
Plocha 34 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/5
Moře 300 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti útulný 1+kk, který se nachází v přízemí, plocha je 34 m2. Dispozice: odpočinkovou část s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a prostorná terasa. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Komplex Sorrento Sole Mare se nachází v klidné části letoviska Sveti Vlas, 300 metrů od pláže a v těsné blízkosti veškeré potřebné infrastruktury: obchody, restaurace, bary, zelené plochy, kluby atd. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: Dobře udržované zelené plochy, bazén s částí pro děti, relaxační oblast, recepce, restaurace s verandou, dětské hřiště, prostor pro grilování, prádelna/chemické čištění, hlídané parkoviště, 24 hodinová ostraha, údržba a úklid. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Letovisko Sveti Vlas, Bulharsko je malé útulné městečko na jižním pobřeží Bulharska, které patří do regionu Burgas a je součástí obce Nesebar. Středisko získalo statut města v roce 2006. Po otevření sanatoria pro léčbu plicních onemocnění zde ale začalo vznikat rekreační středisko. V roce 1963 byl Sveti Vlas uznán jako klimatické přímořské letovisko, nachází se na křižovatce hor a moře, v severní části zálivu, přímo naproti starobylému městu Nesebar, zařazenému na seznam zvláště chráněných míst UNESCO. V centrální části zálivu se nachází známé letovisko Slunečné pobřeží, jehož severní okraj plynule přechází do prvních budov Svatého Vlase.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
34 m2
Užitná plocha
29.92 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
120 m
Lékař
920 m
Kavárna
350 m
Restaurace
10 m
Bar
460 m
Škola/školka
870 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00