1+kk, 400 metrů od pláže, nízký poplatek za údržbu, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 12019
41 000 € ≈ 1 014 340 Kč
Plocha 30 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/5
Moře 400 m
Poplatek za služby 15 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti útulný 1+kk, který se nachází ve druhém podlaží ze tří pater, celková plocha činí 30 m2. Dům Mars se nachází ve Sveti Vlas, pouhých 400 metrů od pláže.

Dispozice: odpočinkovou část s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou.

Poplatek za údržbu činí jen 15€ ročně.

Skvělá nabídka za dobrou cenu, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Letovisko Sveti Vlas, Bulharsko je malé útulné městečko na jižním pobřeží Bulharska, které patří do regionu Burgas a je součástí obce Nesebar. Středisko získalo statut města v roce 2006. Po otevření sanatoria pro léčbu plicních onemocnění zde ale začalo vznikat rekreační středisko. V roce 1963 byl Sveti Vlas uznán jako klimatické přímořské letovisko, nachází se na křižovatce hor a moře, v severní části zálivu, přímo naproti starobylému městu Nesebar, zařazenému na seznam zvláště chráněných míst UNESCO. V centrální části zálivu se nachází známé letovisko Slunečné pobřeží, jehož severní okraj plynule přechází do prvních budov Svatého Vlase.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
30 m2
Užitná plocha
26.4 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00