1+kk jen 150m od moře, top lokace, komplex Grand Villa, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 12418
67 600 € ≈ 1 682 226 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/5
Moře 150 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám 1+kk, který se nachází v prvním podlaží, celková plocha činí 40 m2. Apartmán je situován v komplexu Grand Villa, Sveti Vlas, Bulharsko.

Dispozice: prostor pro obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a terasa s výhledem na moře. Apartmán se prodává nezařízený, v případě zájmu s nábytkem a vybavením pomůžeme!

Komplex Grand Villa se nachází v luxusní oblasti, obklopený luxusními komplexy a jen 150 metrů od moře. Stavba je železobetonové konstrukce, při výstavbě byly použity pouze kvalitní stavební materiály, dále tepelné a hydroizolační. Moderní šestipatrová budova postavená ve středomořském stylu.

Areál Grand Villa má celoroční 24h ostrahu, parkovací místa, upravený areál, velký bazén s tobogánem, restauraci, venkovní vířivku, dětské hřiště, údržba areálu a společných prostor probíhá celoročně. Velkým plusem komplexu je nejen blízkost moře, ale také jeho poloha. Infrastruktura oblasti je bohatá, má naprosto vše pro plnohodnotnou letní dovolenou nebo pro celoroční bydlení. Obchody s potravinami, restaurace, kavárny, jídelny, lékárny, MHD, kostel, to vše je v docházkové vzdálenosti od komplexu. Jen 300 metrů od Grand Villa je nejznámější místo mezi turisty - přístav jachet Marina Dinevi, kde jsou skvělé restaurace, butiky, kluby, kasina. Krásná pláž je jen 3 minuty chůze od hotelu. Čisté moře a široká pláž, obrovské množství zábavy, restaurace, útulné kavárny, vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou letní dovolenou. Klima Svatého Vlasu je známé svými léčivými vlastnostmi, díky kombinaci horského a mořského vzduchu blahodárně působí na lidi s dýchacími potížemi. GrandVilla je komplex, který si zamilujete hned napoprvé.

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Letovisko Sveti Vlas, Bulharsko je malé útulné městečko na jižním pobřeží Bulharska, které patří do regionu Burgas a je součástí obce Nesebar. Středisko získalo statut města v roce 2006. Po otevření sanatoria pro léčbu plicních onemocnění zde ale začalo vznikat rekreační středisko. V roce 1963 byl Sveti Vlas uznán jako klimatické přímořské letovisko, nachází se na křižovatce hor a moře, v severní části zálivu, přímo naproti starobylému městu Nesebar, zařazenému na seznam zvláště chráněných míst UNESCO. V centrální části zálivu se nachází známé letovisko Slunečné pobřeží, jehož severní okraj plynule přechází do prvních budov Svatého Vlase.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
40 m2
Užitná plocha
35.2 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00