1+kk jen 250m od moře, komplex Morski Brjag, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 12238
46 500 € ≈ 1 151 573 Kč
Plocha 37 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/5
Moře 250 m
Poplatek za služby 200 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti útulný 1+kk, který se nachází ve druhém podlaží, celková plocha činí 37 m2. Apartmán se nachází v komplexu Morski Brjag, Sveti Vlas, Bulharsko.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkon.

V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:

Bazén s relaxační zónou, gril, výtah, parní lázeň, sauna, půjčovna kol a aut, letištní transfer, CCTV kamery ve společných prostorách, parkování, 24h bezpečnost.

Poplatek za údržbu činí jen 200€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Letovisko Sveti Vlas, Bulharsko je malé útulné městečko na jižním pobřeží Bulharska, které patří do regionu Burgas a je součástí obce Nesebar. Středisko získalo statut města v roce 2006. Po otevření sanatoria pro léčbu plicních onemocnění zde ale začalo vznikat rekreační středisko. V roce 1963 byl Sveti Vlas uznán jako klimatické přímořské letovisko, nachází se na křižovatce hor a moře, v severní části zálivu, přímo naproti starobylému městu Nesebar, zařazenému na seznam zvláště chráněných míst UNESCO. V centrální části zálivu se nachází známé letovisko Slunečné pobřeží, jehož severní okraj plynule přechází do prvních budov Svatého Vlase.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
37 m2
Užitná plocha
32.56 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00