1+kk, komplex Olympia Beach v první linii k moři, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 12016
66 400 € ≈ 1 652 364 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/5
Moře 20 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti apartmán 1+kk, o celkové ploše 50.05m2, který se nachází ve třetím podlaží z pěti pater v komplexu Olympia Beach v první linii k moři v Ravda, Bulharsko.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkon s výhledem na moře. Komplex Olympia Beach je perfektní komplex, který se nachází na první linii k moři.

Centrum Ravdy je vzdáleny 5 minut pěšky. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti.

Pro milovníky "dynamické" rekreace a nočního života, je jen 4 km vzdálené Sluneční pobřeží - letní rekreační oblast č. 1 v zemi.

V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:

bazén s relaxační zónou, parkování, zahrada, pronájem aut, 24hodinová ostraha, výtah.

Do historického centra Nesebaru, které je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO, jsou to 4 km. Nachází se zde řada kaváren a restaurací. Město je proslulé památkami a nabízí skvělý výhled z přístaviště.

Centrum Slunečného pobřeží, letoviska bulharského pobřeží, se nachází 6 km od komplexu Olympia Beach.

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
50 m2
Užitná plocha
44.05 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00