1+kk, nádherné apartmány ve výstavbě, kousek od moře, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 10258
70 664 € ≈ 1 749 994 Kč
Plocha 52 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/3
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

V zastoupení developera Vám nabízíme perfektní apartmány v novém projektu v Sozopolu. V novém komplexu s bazénem bude 23 apartmánů, které budou na čtyřech podlažích. Jde především o apartmány 2+kk, ale naleznete tu i studio a 3+kk.

Konkrétní apartmán 1+kk o celkové ploše 52,22m2 se nachází v přízemí. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a terasa.

Komplex se nachází v první linii 50 metrů od moře. Apartmány číslo 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17 jsou s výhledem na moře. Kupní cena je za stupeň dokončení “ po BDS”. S dokončovacími pracemi, nábytkem a vybavením rádi pomůžeme.

Kavatsite je jedním z nejkrásnějších bulharských míst pro dovolenou u moře. Krásné moře s křišťálově čistou vodou, písečnými dunami a lesem!

Termín dokončení se zákonem 16 je plánováno na květen 2024

Pro více informací prosím neváhejte kontaktovat makléře.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sozopol – malebné historické a rybářské městečko se nachází 35 km jižně od Burgasu. Leží na skalnatém poloostrově vulkanického původu. Dodnes jsou zde významné památky připomínající helénskou epochu. Kromě toho zde stále žije významná řecká komunita. Stará část města byla vyhlášena architektonickou a historickou rezervací, chráněnou UNESCO.

Křivolaké úzké uličky starého města vyzařují neopakovatelnou atmosféru a osobitost. Zástavbu tvoří množství původních domů z 18. a 19. století s podezdívkou a dřevěnými vysunutými patry těsně semknutými jeden k druhému. Dřevem obložené domy v těsných uličkách, fíkovníky v zahradách za kamennými zdmi, domácí vinice a malebná zákoutí, tiché hospůdky na útesu nad vlnami, rybáři vyplouvající za úsvitu na moře, umělci vystavující v galeriích na ulici svá díla, staré ženy vytvářející přímo před Vašima očima nádherné pletené či háčkované ubrusy. To vše v Sozopolu naleznete.

Romantiku může rychle vystřídat bujaré noční veselí v mnoha barech, restauracích či diskotékách.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
1+kk
Plocha
52 m2
Užitná plocha
40.8 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
690 m
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
110 m
Bar
110 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00