1+kk, s nízkým poplatkem na údržbu, Komplex Elite 1, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11631
46 800 € ≈ 1 164 618 Kč
Plocha 42 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/3
Moře 200 m
Poplatek za služby 5 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 42m2, situován ve třetím a zároveň poslední podlaží v komplexu Elite 1 na Sluneční pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem a odpočinkovou částí, koupelna s toaletou. Výborná poloha komplexu! Doporučujeme! Apartmán se nachází v hlídaném komplexu na úpatí hory, v blízkosti hotelu Victoria Palace, Majestic, 200 metrů od pláže. Tato nemovitost je vzdálena tři minuty chůze od pláže. Hotel Elite Apartments vás přivítá na ploše 13 000 m² na malebném místě a je obklopen bujnou zelení. Oplocené bezpečné ubytování bylo postaveno z nejmodernějších stavebních materiálů a díky architektonickému stylu jsou interiéry hotelu zalité přirozeným světlem. Užijte si slunce u bazénu, který je vhodný pro dospělé i děti. V čínské nebo mezinárodní restauraci vás rozmazlí lahodnými jídly a kavárna vás zve na váš oblíbený drink. Elite Apartments dále nabízí internetový klub a supermarket, bazény, relaxační zóny, 24h ochrana, parkování.

Poplatek za údržbu činí 5€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
1+kk
Plocha
42 m2
Užitná plocha
36.96 m2
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
160 m
Lékař
930 m
Kavárna
170 m
Restaurace
150 m
Bar
170 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00