1+kk s prostornou terasou, nízký poplatek za údržbu, v komplexu Passat, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11081
39 000 € ≈ 964 860 Kč
Plocha 35 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/6
Moře 700 m
Poplatek za služby 175 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 35m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater v komplexu Passat na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, prostorná terasa. Komplex Passat se nachází 700 metrů od pláže a nabízí bazén, relaxační zónu, zahradu, dětské hřiště, parkoviště, 24h ostrahu. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti. V těsné blízkosti se můžete věnovat pěší turistice.

Action Aquapark je 2,5 km od komplexu a muzeum letectví 25 km. Nejbližší letiště je letiště Burgas, 27 km.

Poplatek na údržbu činí jen 175€ ročně. Velice dobrá nabídka!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
35 m2
Užitná plocha
30.8 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
370 m
Lékař
1 km
Kavárna
300 m
Restaurace
80 m
Bar
120 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00