1+kk, v komplexu Sunny Day 2, kousek od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12860
34 000 € ≈ 842 010 Kč
Plocha 30 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 520 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 30m2, situován v přízemí ze šesti pater v soukromém komplexu Sunny Day 2 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem a odpočinkovou částí, koupelna s toaletou, terasa.

Sunny Day 2 se nachází v severní části Slunečného pobřeží, jen 600 metrů od písečné pláže, 300 metrů od autobusové zastávky a 1 km od starobylého města Nesebar. Poplatek za údržbu činí 520€ ročně. Top cena!

Komplex nabízí vynikající podmínky pro nezapomenutelnou dovolenou pro vaši rodinu, sestávající z 5 moderních budov, bazénu včetně dětské části s tobogány, bar u bazénu, dětský koutek, kulečníku a dětské hřiště. Apart-hotel nabízí profesionální služby a zařízení na nejvyšší úrovni, transfer do hotelu / letiště, bar, půjčovna kol, snadný a rychlý přístup ke všem památkám města, místa pro rekreaci a zábavu v oblíbeném přímořském letovisku Slunečné pobřeží.

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
30 m2
Užitná plocha
26.4 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
250 m
Lékař
500 m
Kavárna
30 m
Restaurace
180 m
Bar
290 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00