1+kk v komplexu Sunny Victory, 200m od pláže, top cena a poloha, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8451
45 000 € ≈ 1 142 775 Kč
Plocha 42 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 300 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 42m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v komplexu "Sunny Victory" na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a balkón s výhledem na bazén.

Komplex Sunny Victory se nachází v severní části Slunečného pobřeží, téměř na hranici se Svatým Vlasem. Elegantní písčitá pláž je vzdálena 200 metrů, v docházkové vzdálenosti veškeré potřebné infrastruktury pro rekreaci a pobyt, obchody, restaurace, promenáda.

Infrastruktura komplexu: bazén, relaxační zóna, parkování, 24h hodinová bezpečnost.

Poplatek na údržbu činí 300€ ročně.

Byt je velice vhodný na pronájem!

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
42 m2
Užitná plocha
36 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00