1+kk za perfektní cenu v bohaté vybaveným komplexu Orchidea Fort Noks, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10929
41 000 € ≈ 1 039 760 Kč
Plocha 41 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/4
Moře 800 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný apartmán v komplexu Orchidea Fort Club na Slunečním pobřeží, Bulharsku. Dispozice bytu je 1+kk, velikost 41 m2, situován je ve třetím podlaží ze čtyř pater. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, prostorný balkón. Velice výhodná cena!

Komplex se nachází v blízkosti největšího aqua parku v Bulharsku, pláž je vzdálena 800 metrů, 500 metrů -celoroční hypermarket MM a klinika Viva Clinic. V komplexu je k dispozici Vám i Vašim hostům:

9 bazénů a 2 tobogány

4 dětská hřiště

2 restaurace

Dětský animační klub

supermarket,

Tenisový kurt a kulečník

SPA centrum

recepce a parkoviště

Komplex je v celoročním provozu.

Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
1+kk
Plocha
41 m2
Užitná plocha
36 m2
Balkon
Ano
Bazén
9 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
430 m
Lékař
710 m
Kavárna
500 m
Restaurace
150 m
Bar
20 m
Škola/školka
730 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00