2+kk, bez poplatku za údržbu, skvělá lokalita, Primorsko

Primorsko, Bulharsko – ID 10904
71 500 € ≈ 1 779 993 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/5
Moře 100 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 60m2, situován ve zvýšeném přízemí, v bytovém domě u severní pláže v Primorsko, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa.

Bytový dům se nachází na jednom z nejlepších míst v Primorsku, a to na ulici velmi blízko pobřeží severní pláže, na pláž se dostanete pouhým přejitím ulice. Centrum je také nedaleko, cca 5 minut pěšky, v blízkosti bytu není žádná hlučná restaurace ani diskotéka.

Je zde možnost parkování.

Nemovitost bez poplatku za údržbu. Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.

Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
52.8 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
10 m
Lékař
790 m
Kavárna
70 m
Restaurace
70 m
Bar
10 m
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00