2+kk k dokončení, výhled na moře, bez poplatku na údržbu, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 11393
42 500 € ≈ 1 049 750 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/4
Moře 5 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi posledních 5 apartmánů k dokončení o velikosti 2+kk a 3+kk. Byty o různých plochách se nachází v cihlovém domě v Kavarna, Bulharsko. Konkrétní byt 2+kk, o celkové ploše 51,99m2 se nachází ve třetím patře a má výhled na moře. Budova je čtyřpodlažní, bez výtahu, řádně zkolaudovaná, s venkovním zateplením a kvalitními materiály. Většina apartmánů má výhled na moře. Budova sousedí s městskou nemocnicí a blízko centra města a veškerou městskou infrastrukturu. Mořská zóna a pláž jsou vzdálené 5 km. K dispozici pro residenty jsou parkovací místa ve dvoře. Ceny jsou na stupeň dokončení hrubá stavba. S dokončením, nábytkem a vybavením rádi pomůžeme. Při dotazu na koupi konkrétního bytu vám bude zpracována cena za dokončovací práce.

Nemovitost bez poplatku za údržbu!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
51 m2
Užitná plocha
45.76 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
420 m
Lékař
340 m
Kavárna
890 m
Restaurace
640 m
Bar
640 m
Škola/školka
540 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00