2+kk krásný, světlý byt na prodej v malebném Polychronu, Řecko

Polychrono, Řecko – ID 10984
110 000 € ≈ 2 789 600 Kč
Plocha 41 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/3
Moře 400 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Prázdninove bydlení v prosperujícím městě Polihrono se 41 m2 obytné plochy. Byt se může pochlubit 1 ložnicí, plně vybavenou koupelnou, kuchyní a obývacím pokojem s výstupem na terasu. Prodejem majitel přenechá veškerý nábytek a elektrospotřebiče. Procházka na písečnou pláž je jen 400 m a nakupování je taky procházka. Dům nabízí klimatizace, bezpečnostní dveře, sítě proti hmyzu, hliníkové okenní kování, renovace a mnoho dalšího. Bezproblémové parkování v areálu.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Polychrono je rušné pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.

Polichrono je 95 km daleko od Soluně na východní části poloostrova Kassandra na místě starobylého města Neapolis. Vesnice byla pojmenována podle barevného dojmu mnoha květin, které charakterizovaly krajinu (abstraktní lingvistický význam: „mnoho barev“). V této vesnici trvale žije asi 1050 lidí.

Turistika je v létě hlavním zdrojem příjmů této obce. Mnoho kaváren, restaurací, barů, obchodů, hotelů a apartmánů se nachází na dobře navštěvované plážové promenádě

Mezi mořem a celou promenádou je 7 km dlouhá a velmi čistá písečná pláž, která je každoročně oceněna modrou vlajkou. Vzhledem k východní poloze oblast zaručuje úžasné východy slunce.

Mimo sezónu se obyvatelé zabývají především zemědělstvím, zpracováním oliv a výrobou medu.

Střed obce zdobí kostel svatého Athanasia (postaven v roce 1912), patrona Polychrona. O něco dále na náměstí je starší kostel „Narození Krista“ z roku 1863.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
41 m2
Užitná plocha
41 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
100 m
Lékař
160 m
Kavárna
120 m
Restaurace
100 m
Bar
160 m
Škola/školka
270 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00