2+kk, moderní bytový dům, 200 m od pláže, nízký poplatek za údržbu, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 10885
80 300 € ≈ 2 036 408 Kč
Plocha 53 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 200 m
Poplatek za služby 190 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Prodej dvoupokojového, nezařízeného bytu o rozloze 53 m2 v moderním bytovém domě Alfa představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají moderní a pohodlný domov. Byt se nachází ve druhém patře a nabízí optimální plochu pro pohodlné bydlení.

Celková plocha bytu 53 m2 je rozložena tak, aby poskytovala dostatek prostoru pro každodenní aktivity a zároveň udržovala útulnou atmosféru. Vzhledem k nezařízenému stavu máte možnost upravit interiér dle svých představ a osobních preferencí. S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme za bezkonkurenční cenu!

Bytový dům Alfa se pyšní moderním designem a je plně zprovozněn v souladu se zákonem 16. Díky nízkým nákladům na údržbu (poplatek za údržbu ve výši 350 BGN, přibližně 190€ ročně) je tento byt ideální pro ty, kteří hledají pohodlný životní prostor s minimálními provozními náklady. Tato výhodná nabídka je zejména vhodná pro ty, kteří hledají trvalé bydlení po celý rok.

Poloha bytového domu je strategická s ohledem na dostupnost služeb a rekreačních možností. Vzdálenost k moři pouhých 200 metrů umožňuje snadný přístup k pobřeží a nabízí skvělé možnosti pro relaxaci a zábavu na pláži.

Areál je chráněný a nabízí jak venkovní, tak vnitřní parkování pro obyvatele. V blízkosti se nachází veškerá potřebná infrastruktura, včetně lékárny, supermarketu a zastávky MHD, což přispívá k pohodlnému a bezproblémovému životnímu stylu.

Nebojte se využít této jedinečné příležitosti k získání moderního bydlení ve vyhledávaném bytovém domě Alfa v blízkosti moře a s vynikající dostupností služeb.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
53 m2
Užitná plocha
46.64 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
520 m
Lékař
410 m
Kavárna
400 m
Restaurace
170 m
Bar
230 m
Škola/školka
730 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00