2+kk, pouhých 100m od lyžařského vleku, v celoročním provozu, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 11295
71 000 € ≈ 1 753 700 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/5
Sjezdovka 100 m
Poplatek za služby 11 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti 2+kk pouhých 100 metrů od primární stanice gondoly a centrální, pěší ulice Glazne v Bansku!

Užijte si luxus plně zařízeného bytu v srdci mekky zimních sportů, golfu a gurmánských požitků. Byt spojuje pohodlí komfortní ubytování s blízkostí zimních radovánek, golfových hřišť a špičkových gastronomických zážitků. Tento byt nabízí nejen eleganci a prestiž, ale i jedinečnou možnost prožít dokonalou kombinaci sportu, relaxace a výborného stravování. Byt má velkorysých 75m2, situován je ve třetím podlaží z pěti pater a expozici má východní. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC. Cena je včetně nábytku a vybavení. V bohaté vybaveným komplexu Royal Towers jsou parkoviště, vnitřní a venkovní bazén, spa centrum, restaurace, recepce, bar, půjčovna lyží, banka. Poplatek za údržbu činí 11€/m2 ročně. Za využívání SPA centra se platí volitelný příplatek 200 € za apartmán a rok.

V Historického město Bansko naleznete půvabné dlážděné uličky a nemovitosti ze 16. století. Mnoho lidí toto malebné město přirovnává k těm v Pyrenejích a Alpách. Okouzlující městečko s možnosti skvělého lyžování a velice přijatelnými cenami není divu, že se lidé stěhují z Alp do Banska. Nejžhavější nová lyžařská destinace v Evropě. Dvě golfová hřiště jsou na dosah komplexu, což mu dává vynikající celoroční přitažlivost. Schopnost lyžovat v zimě a poté hrát golf v klidném létě Banska je velmi atraktivní kombinací jak pro majitele rekreačních domů, tak pro investory.

Vzdálenost od Bansko Royal Towers ke golfovému hřišti Pirin je 7 km

A trochu více o Bansku:

Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské školky.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
75 m2
Užitná plocha
66 m2
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
180 m
Lékař
590 m
Kavárna
180 m
Restaurace
150 m
Bar
220 m
Škola/školka
430 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00