2+kk s jižní expozicí, top poloha, komplex Sea Dreams, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12508
73 500 € ≈ 1 858 080 Kč
Plocha 63 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/7
Moře 550 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi krásný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 63m2, situován v pátém podlaží ze sedmi pater, v soukromém komplexu Sea Dreams na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, terasa. Apartmán s jižní expozicí.

Komplex Sea Dreams, ve kterém je apartmán situován se nachází v klidné oblasti s rozvinutou infrastrukturou, cca 550 metrů od pláže a je ideální na pronájem a celoroční užívání. Do tří minut chůze jsou dva velké supermarkety, autobusová zastávka, lékárna. Komplex se skládá ze 4 samostatných bloků, z nichž každý je vybaven výtahem. Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozici:

recepce, bazén, relaxační zóna, kavárna, parkování, 24h ochrana, pěkný, udržovaný areál.

Poplatek na údržbu činí 12€/ m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Plocha
63 m2
Užitná plocha
55.44 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00