2+kk s velkou terasou, v blízkosti Cacao Beach, komplex Elit 3, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 13038
53 000 € ≈ 1 309 100 Kč
Plocha 59 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 400 m
Poplatek za služby 391 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Výhodná cena! Nabízíme vám apartmán 2+kk, o celkové ploše 59m2. Apartmán se nachází ve čtvrtém a zároveň posledním v komplexu Elite 3 na Slunečním pobřeží. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC a terasy. Prodává se kompletně zařízený dle aktuálních fotografií.

Komplex Elite 3, ve kterém je apartmán situován se nachází pouze 400 metrů od písečné pláže Cacao Beach na Slunečném pobřeží a má následující vybavení: bazén, relaxační zónu, restaurace, bar u bazénu, fitness centrum, parkoviště, nepřetržité 24h zabezpečení, recepce. Poplatek na údržbu činí 391€ ročně.

Komplex je vhodný k trvalému bydlení nebo letní rekreaci. Neuvěřitelně výhodná nabídka!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
59 m2
Užitná plocha
51.92 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
270 m
Lékař
1 km
Kavárna
460 m
Restaurace
150 m
Bar
280 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00