2+kk s výhledem na bazén, jen 70m od pláže, komplex Yassen, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11699
75 800 € ≈ 1 877 187 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Moře 70 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 65 m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v soukromém komplexu Yassen na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s toaletou a terasy s výhledem na bazén.

Komplex Yassen, ve kterém je apartmán situován se nachází v druhé linii k moři, pouhých 70 metrů od pláže. V pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost a zábava. Apartmán ideální na pronájem a na celoroční bydlení. Komplex je v celoročním provozu, má krásný upravený dvůr, dětské hřiště, restauraci, supermarket, 24h ochrana, recepci a velký bazén s relaxační zónou. Součástí komplexu je hlídané parkoviště.

Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
57.2 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
160 m
Lékař
40 m
Kavárna
170 m
Restaurace
120 m
Bar
120 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00