2+kk s výhledem na hory, pouhých 750m k vleku v komplexu Royal Park, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 11705
60 000 € ≈ 1 484 400 Kč
Plocha 66 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/6
Sjezdovka 750 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Zimní sezóna

Nabízíme Vám prostorný apartmán o rozloze 2+kk a o celkové ploše 66m2. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa s výhledem na hory. Byt se nachází ve druhém podlaží ze šesti pater. Komplex Royal Park funguje kompletně během lyžařské sezóny. Po dobu lyžařské sezóny je zde k dispozici: parkoviště, internet, TV, ostraha, bazén, sauna, fitness, recepce. Areál se nachází 750 m od lyžařského vleku. Mimo lyžařskou sezónu je možné byt plnohodnotně užívat, nicméně SPA centrum a recepce jsou mimo provoz. Poplatek na údržbu činí 12€ /m2 ročně. Byt je vhodný na pronájem. Doporučujeme!

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Bansko je malebné městečko známé svou historií, které se rozkládá na úpatí pohoří Pirin. Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
66 m2
Užitná plocha
58.08 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
110 m
Lékař
50 m
Kavárna
130 m
Restaurace
60 m
Bar
120 m
Škola/školka
350 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00