2+kk s výhledem na moře, bazén a hory, komplex Ipanema Beach, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 10438
135 000 € ≈ 3 406 725 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/6
Moře 5 m
Poplatek za služby 250 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi 35 apartmánů různých dispozic a ploch, všechny apartmány s výhledem na moře v komplexu Ipanema Beach, Sveti Vlas, Bulharsko.

Konkrétní apartmán 2+kk o celkové ploše 64,07m2 se nachází v pátém podlaží ze šesti pater a má výhled na moře, bazén a hory. Fotografie interiéru jsou ilustrační! S nábytkem a vybavením pomůžeme za bezkonkurenční ceny!

V tomto vynikajícím komplexu naleznete studia, dvoupokojové a třípokojové apartmány různých velikostí, všechny apartmány jsou hotové "na klíč" (špičková plastová okna, dokončené koupelny, podlahy, vchodové dveře, interiérové dveře).

Je zde možnost splátek až na 6 měsíců.

Ceny apartmánů v komplexu: od 60 000 € do 159 000 €

Výměra apartmánů v areálu: od 35,87 m2. až 89,38 m2.

Komplex Ipanema Beach, ve kterém se apartmány nachází je luxusním komplexem na pláži, v první linii v oblíbeném letovisku Sveti Vlas. Byl postaven speciálně pro milovníky panoramatického výhledu na moře u jachtového přístavu Marina Dinevi. Komplex se skládá ze dvou samostatných budov, plocha pozemku je 17 000 m2. Infrastruktura a občanská vybavenost v areálu:

Bazén, relaxační zóna, kosmetický salon, fitness centrum, recepce, 24h ostraha, parkování, lobby bar.

Poplatek na údržbu činí 250€ ročně.

Apartmány mají výhled na moře, skvělá nabídka! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56.39 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
310 m
Lékař
150 m
Kavárna
160 m
Restaurace
100 m
Bar
150 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00