2+kk, s výhledem na moře, komplex Glarus, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 8608
49 000 € ≈ 1 212 260 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 600 m
Poplatek za služby 370 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám zařízený apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 75 m2, který se nachází ve čtvrtém podlaží (po schodech pouze jedno patro). Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, ložnice, koupelna s WC, komora a terasa s krásným výhledem na moře přístupná z obou pokojů.

Komplex "Glarus" má ideální polohu - na jižně orientovaném svahu, který nabízí krásný panoramatický výhled na záliv Kavarna a Černé moře. Pláž je jen kousek pěšky (7-8 minut). Samotný areál se nachází v klidné oblasti, ze 3 stran obklopen přírodou. Glarus má venkovní bazén s relaxační a opalovací zónou, kde si můžete při koupání užívat krásy moře a okolí. U bazénu je internetová kavárna s barem, kde se podávají nápoje a lehké občerstvení, lázně jsou jen kousek pěšky. Komplex je ideálním místem pro Vaši dovolenou.

Poplatek na údržbu činí 370€ ročně.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
75 m2
Užitná plocha
60 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
250 m
Bar
470 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00