2+kk, top poloha, komplex Gerber 2, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11492
62 700 € ≈ 1 590 072 Kč
Plocha 53 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/6
Moře 500 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám apartmán 2+kk v uzavřeném komplexu Gerber 2 na Slunečním pobřeží. Velikost je 53m2 a je situován v pátém podlaží ze šesti pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Komplex Gerber 2 se nachází v samém srdci Slunečného pobřeží, na klidném místě a zároveň v těsné blízkosti centrální pláže letoviska a také Cacao Beach. Vzdálenost do pláži je pouhých 500 metrů, velký celoroční supermarket je vzdálen 5 minut chůze. V blízkosti jsou také 2 útulné městské parky s dětským hřištěm. V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům: plavecký bazén, relaxační zóna, hřiště pro děti, 24h bezpečnost, parkovací místa. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně. Nabídka ideální na investice či celoroční bydlení. Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
53 m2
Užitná plocha
46.64 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
490 m
Lékař
2 km
Kavárna
180 m
Restaurace
120 m
Bar
150 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00