2+kk v luxusním komplexu Dawn Park Deluxe, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10701
71 500 € ≈ 1 783 568 Kč
Plocha 55 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/5
Moře 700 m
Poplatek za služby 910 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi 2+kk o celkové ploše 55m2, situovaný ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v luxusním soukromém komplexu Dawn Park Deluxe na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa. Dawn Park Deluxe se skládá ze 2 samostatných budov propojených lobby barem s recepcí, SPA a kosmetickým salonem, zasazených do úžasné zahrady s fontánami, altány a posezením. Komplex se nachází 700 metrů od pláže, v klidné oblasti s dobře rozvinutou infrastrukturou. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:

Venkovní vyhřívaný bazén pro dospělé a děti

Velká zahrada s fontánami, altánkem a posezením

Dětské hřiště

Luxusní lázně

Prostorná vstupní hala s recepcí

Lobby bar

Parkování zdarma

24hodinová celoroční ostraha a video dohled v areálu

Poplatek na údržbu činí 910€ ročně. Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
55 m2
Užitná plocha
48.4 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
40 m
Lékař
530 m
Kavárna
380 m
Restaurace
120 m
Bar
230 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00