2+kk v obytném domě, nízký poplatek za údržbu, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 11514
71 000 € ≈ 1 767 545 Kč
Plocha 68 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 500 m
Poplatek za služby 50 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vaší pozornosti byt v obytném domě o rozloze 2+kk, o velikosti 68 m2, situován ve druhém podlaží v bytovém domě v Ravdě. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a prostorný balkon. Cena je včetně nábytku a vybavení. Nemovitost bez poplatek na údržbu, ale pouze na fondu oprav a úklid domů ve výši 50€ ročně.

Letiště v Burgasu je vzdálené pouhých 25 km

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
68 m2
Užitná plocha
59.84 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
860 m
Lékař
460 m
Kavárna
150 m
Restaurace
20 m
Bar
330 m
Škola/školka
370 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00