2+kk v první linií a v 4* komplexu Taliana Beach, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 11881
71 000 € ≈ 1 766 835 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 20 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme luxusní apartmán o rozloze 2+kk v komplexu Taliana Beach v Sveti Vlas- Elenite. Celková plocha bytu je 64m2 a se nachází se v druhém podlaží z pěti pater. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice koupelna s WC, balkon. Cena je včetně nábytku a vybavení. Poplatek za údržbu činí 10€/m2 ročně. Komplex se nachází v první linii malebné pláže Robinson Beach- nejlepší, romantická a klidná pláž v okolí. Apartmánový komplex Taliana Beach nabízí různé vybavení, včetně SPA, restaurace, bazénů pro děti i dospělé, relaxační zóny, podzemního parkování a ostrahy. Nemovitost je ideální pro rodinnou dovolenou nebo na pronájem! Půvabné letovisko Sveti Vlas se nachází pouhých 30 km od mezinárodního letiště v Burgasu a pouhých 5 minut jízdy od nejkosmopolitnějšího letoviska na bulharském pobřeží Černého moře – Slunečného pobřeží, známého rušným nočním životem a zábavními parky.

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
210 m
Lékař
4 km
Kavárna
3 km
Restaurace
60 m
Bar
50 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00