2+kk v přvní linii, v domě bez poplatku za údržbu, Achtopol

Ahtopol, Bulharsko – ID 10897
73 700 € ≈ 1 823 338 Kč
Plocha 57 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/5
Moře 20 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti 2+kk s výhledem na moře o celkové ploše 57m2, který se nachází ve třetím podlaží z pěti pater, v první linii k moři v Achtopol, Bulharsko. Dispozice: vstupní hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a terasa s výhledem na moře. Byt se prodává včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Byt má nádherné vnitřní rozmístění pokojů, obývací pokoj a kuchyň s výhledem na moře a východ slunce a ložnice je orientována na západ. Na podlahách v celém bytě je dlažba, kuchyně je dobře vybavena lednicí, troubou, varnou deskou, digestoří a pračkou.

Nemovitost bez poplatku za údržbu.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ahtopol je velmi příjemné malé rybářské městečko s přístavem. Příroda v okolí je ospalá a nádherná, útesy divoké. To se ale brzy změní kvůli tomu, že je v osobu moderny jachtový přístav. Má to být třetí největší jachtový přístav ve středomoří s velkou přístavní hrází (říkají tomu bulharsky "podkova") a s novým majákem. Určitě pak ceny rychle stoupnou, až sem bude jezdit spousta jachtových zbohatlíků. Pláž je u Ahtopole jedna velká (severně od města za útesem) a spousta malých písčin.

Okolí Ahtopole rozhodně stojí za návštěvu. Kolem mloře jsou zajímavé útesy vysoké asi 10 až 25 metrů a na nich pobřežní rovinaté stepi. Pastviny a ovce jsou tu všude normální věc. Sem tam nějaký lesík. Na jih se touto krajinou dá po nově vybudované turistické stezce nebo po hlavní silnici dojít do Sinemorce. Na západ od Ahtopol asi dva kilometru dál se můžete dostat do kopců pohoří Strandža, které jsou už pár let národní park, nebo například k řece Veleka, která národním parkem pomalu protéká. Na sever se z Achtopole dá podél moře nebo po silnici pohodlně dojít do Varvary.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
57 m2
Užitná plocha
50.16 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
360 m
Lékař
610 m
Kavárna
140 m
Restaurace
30 m
Bar
340 m
Škola/školka
470 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00