2 plně zrekonstruované apartmány v Thessaloniki Center

Thessaloniki, Řecko – ID 12145
120 000 € ≈ 3 043 200 Kč
Plocha 33 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/5
Moře 2 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Objevte městské sofistikovanosti s těmito dvěma pečlivě zrekonstruovanými apartmány uhnízděnými v srdci Soluně. Tyto rezidence prezentované naší váženou mezinárodní realitní kanceláří nabízejí dokonalou kombinaci moderního luxusu, pohodlí a investičního potenciálu.

Klíčové vlastnosti:

Dva zrekonstruované byty: Rozloha 28 m2. a 33 m2, tyto byty byly kompletně zrekonstruovány, aby nabízely moderní obytné prostory přizpůsobené požadavkům moderního životního stylu.

Cena 120 000€ za každý

Prvotřídní lokalita: Nachází se v pulzujícím centru Soluně, obyvatelé mají snadný přístup k nepřebernému množství vybavení, včetně restaurací, kaváren, obchodů a kulturních atrakcí, což zajišťuje dynamický městský životní styl.

️ Rozlehlé balkony: Oba apartmány se mohou pochlubit prostornými balkony s grilem, které nabízejí panoramatický výhled na panorámu města a vytvářejí dokonalé prostředí pro venkovní zábavu a relaxaci.

Investiční potenciál: Tyto byty s cenou 105 000 eur za kus představují vynikající příležitost pro investici, zejména pro ty, kteří zvažují pronájem přes Airbnb v jednom z nejvyhledávanějších řeckých měst.

Popis lokality: Tyto apartmány se nacházejí v rušném srdci Soluně a nabízejí jedinečný přístup k živé kultuře, historii a životnímu stylu města. Od okouzlujících kaváren a módních butiků až po historické památky a kulturní místa se obyvatelé mohou ponořit do bohaté tapisérie městské krajiny Soluně. Díky pohodlnému přístupu k sítím veřejné dopravy, včetně autobusů a linek metra, je objevování města i mimo něj snadné

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
33 m2
Užitná plocha
33 m2
Balkon
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00