3+kk apartmman v klidné lokalitě, obklopen přírodou.

Paliouri, Řecko – ID 9865
110 000 € ≈ 2 743 950 Kč
Plocha 54 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 1 700 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nádherný byt je na prodej ve velmi klidné lokalitě obklopený přírodou a s výhledem. Postavený v roce 2005 je v původním stavu a nabízí 54 metrů čtverečních obytné plochy se skvělým půdorysem. K dispozici máme dvě ložnice, 1 plnou koupelnu, tradiční kuchyň a obývací pokoj s výstupem na terasu. Pokud jste fanoušky přírody a rádi posloucháte ptáčky a cvrčky, pak je to ideální domov pro vás. Majitelé budou dům prodávat kompletně zařízený a se všemi elektrospotřebiči. Moře je 1 700 m a do města je to jen kousek. Ideální pro děti a domácích mazlíčků.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Paliouri je tradiční oblast s dlouholetými kamennými domy a cestami vinoucími se přes zalesněné kopce do chráněné zátoky a pláže poblíž města Chrousou. V létě oblast ožívá vodními sporty a plážovými bary s párty atmosférou. Přilehlé zátoky nabízejí klidnější místa ke koupání a pozorování západu slunce. Tato oblast je známá produkcí medu a olivového oleje, které se prodávají v místních obchodech a používají se při přípravě pokrmů v tradičních tavernách.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
54 m2
Užitná plocha
54 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00