3+kk Krásny kamenný mezonet, vkusně zařízený, Paliouri, Řecko

Paliouri , Řecko – ID 11819
135 000 € ≈ 3 339 900 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 1 700 m
Stav Volné
Období Celoroční

Krásný a útulný, kamenný mezonet na prodej v prosperujícím malebném městečku Paliouri s 80 m obytné plochy. Dům na dvou podlažích nabízí dvě ložnice, 2 koupelny, kuchyň s obývacím pokojem a výstup na dva balkony. Dům je v původním stavu a připraven na klíč s mnoha doplňky, jako je nábytek, elektrika, střídače klimatizace, poplašný systém, sítě proti hmyzu, kování oken z PVC, krb, soukromý systém vytápění a mnoho dalšího. Procházka do krásného města Paliouri je jen kousek a ke všemu vybavení je pláž vzdálená 1200 m.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
100 m2
Užitná plocha
80 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00