3+kk Prodej bytu v přízemí 65 metrů čtverečních!

Afytos, Řecko – ID 8997
170 000 € ≈ 4 240 650 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 600 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám byt v přízemním patře na prodej v malebném městečku AFITOS. V rozloze 65 m2 , byt nabízí dvě ložnice, plně vybavenou koupelnu, kuchyni a obývací pokoj s výstupem na terasu. Byt je ideální pro rodiny s děti nebo seniory, protože se nachází v přízemí. Majitelé nabízí nemovitost na prodej v plnem vybavení Mnoho doplňků jako je PVC okna, sítě proti hmyzu, krb, klimatizace, topení a mnoho dalšího. Postavení v roce 2005 , 600 m od písečné pláže a jen procházka k veškerému vybavení, které prosperující město Afitos nabízí.

Afitos, nazývaný také Atitos, je vesnice s kamennými domy a ulicemi, s výhledem na Toronský záliv . Centrální náměstí se vyznačuje kostelem "Sveti Dimitar" z 19. století. Pobřeží jé plné restaurací a barů s výhledem na moře. Ve Folklorním muzeu si můžete prohlédnout keramiku, látky a umění . Letní festival Afitos Festival , který se koná kazdy rok v konci července a začátek srpna , se vyznačuje pouličním uměním a živou hudbou.

okud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
65 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
3 km
Kavárna
50 m
Restaurace
10 m
Bar
10 m
Škola/školka
10 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00