3+kk s jižní orientací, parádní komplex 3 Mountains, Razlog

Bansko, Bulharsko – ID 12506
65 000 € ≈ 1 641 575 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Sjezdovka 7 000 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám nový apartmán 3+kk v komplexu 3 Mountains, v blízkosti známého lyžařského střediska Bansko. Komplex se nachází 7 km od sjezdovky v Bansku, kyvadlová doprava na sjezdovku několik krát denně k dispozici. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou, velký balkon s výhledem na hory. Apartmán má celkovou plochu 90 m2 a nachází se ve druhém podlaží. Orientace je jižní.

Apartmán nebyl nikdy užívaný! Prodává se nezařízený, v případě zájmu s nábytkem a vybavením rádi pomůžeme.

Součástí komplexu je dvoupodlažní rekreační areál, jehož součástí je bazén s minerální vodou, relaxační zóna, klasická sauna, solná sauna, šoková sprcha, parní lázeň a dobrodružná sprcha

Různé masáže, SPA terapie a lymfodrenáž

Restaurace Hotelu "3 Mountains" je se svou kapacitou 120 míst a chutnými pokrmy vhodná pro pořádání firemních akcí i soukromých večírků. Lobby bar má otevřený krb a nabízí širokou škálu nápojů, občerstvení a zmrzliny. Hotel nabízí několikrát denně odvoz do sjezdovky a zpátky.

Hotel "3 Mountains" se nachází v blízkosti Banska – nejznámějšího lyžařského střediska v Bulharsku a vedle golfového hřiště, které nedávno postavil Ian Woosnam, stejně jako sjezdovky Kulinotto, nedaleko města Kulinotto. Razlog. Komplex se nachází:

2 km od golfového hřiště;

7 km od Banska a lyžařských vleků;

140 km od letiště v Sofii;

200 km od pobřeží Řecka.

Komplex je v celoročním provozu.

Poplatek za údržbu činí 10 €/ m2 ročně.

A trochu více o Bansku:

Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školky.

Co naše agentura nabízí:

- Jen a jen u nás 3D virtuální prohlídka

- Bezplatná videoprohlídka v reálném čase

- Konzultace zdarma

- Zaručená právní ochrana

- Možnost nákupu na dálku (vypracování plné moci zdarma)

- Kompletní servis po transakci (daňová registrace, změna elektřiny a vody)

Očekáváme vás!

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
90 m2
Užitná plocha
79.2 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
3 km
Restaurace
2 km
Bar
3 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00