3+kk s nádherným výhledem na moře, první linie k moři, Carevo, Bulharsko

Carevo, Bulharsko – ID 11903
127 000 € ≈ 3 161 665 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/6
Moře 50 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám 3+kk s perfektním výhledem na moře v nádherném, prestižním komplexu, v první linii u moře, v historickém městě Carevo, Bulharsko. Apartmán o rozloze 90m2 se nachází v pátém podlaží luxusního komplexu. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a terasa s nádherným výhledem na moře. Regina Mare je luxusní Aparthotel, který se nachází na jižním pobřeží, přímo u pláže v oblasti Nestinarka, kde se pláž spojuje s přírodním parku Strandža a městečka Carevo. Zachovaná nedotčená příroda a mírné klima vytvářejí příznivé podmínky pro pobyt po celý rok. Komplex nabízí maximální pohodlí a veškeré vybavení pro strávení letní dovolené.

- prostorný lobby, recepce, 3 výtahy, italská restaurace, lobby bar, dětské hřiště, bazén (s částí pro děti). Hotel je plně klimatizovaný.

- Ostatní služby - telefon, fax, bezdrátový internet, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu, recepce - bezpečnostní schránka, taxi, půjčovna aut, parkoviště

- SPA centrum s parní lázní, finskou saunu, masáže a thalassoterapie, perličkové koupele, relaxační místnost, fitness. Volejbal a fotbalové hřiště na pláži, možnost různých sportů na pláži.

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 za rok

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.

Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.

Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.

Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
90 m2
Užitná plocha
79.2 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
140 m
Lékař
2 km
Kavárna
330 m
Restaurace
60 m
Bar
110 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00